Sort Options
sun15oct12:00Mozart, Beethoven & Haydn12:00 Goudse Schouwburg
sun8oct20:15Poulenc & MartinuAvant tout de vous amuser20:15 Concertgebouw, Kleine Zaal
sun8oct15:00Ysaye & Prokofiev15:00 Oude Kerk Spaarndam
sat7oct16:00Ysaye & ProkofievVondel CS Series16:00 Vondel CS
sun1oct18:10Podium Witteman18:10
sun1oct15:00Schumann, Bruch, Holbrooke & Mozart15:00 Kunstkring Ommen
sun1oct11:00Schumann, Bruch, Holbrooke & MozartCoffee Concert Series Dordrecht11:00 Energiehuis
sat30sep20:15Webern, Dvorák & MozartCamerata RCO in MCO20:15 MCO Hilversum
sat30sep13:00Webern, Dvorák & Mozart13:00 O.L.V. Kerk Geervliet
sun20aug20:00Rossini, Cherubini, Verdi, Puccini & VivaldiRobeco Summer Nights20:00 Concertgebouw, Grote Zaal
sat8jul19:30Mozart, Vaughn Williams & BrahmsMusic at Leamington Hastings, UK19:30 Leamington Hastings
sun25jun11:00Mozart, Beethoven & HaydnCity Proms Leeuwarden11:00 Natuurmuseum Fryslân
sat24jun16:00Beethoven & Haydn16:00 Vondel CS
wed31may20:15Geen Jalapeños: Mozart20:15 Concertgebouw, Kleine Zaal
sun28may15:00Geen Jalapeños: Mozart15:00 Oude Kerk Spaarndam
sat27may16:00Henze, Ravel, Piazzolla & Hosokawa16:00 Vondel CS
tue16may20:15Mozart, Schubert, Mahler, Bartók, de Falla & Murphy'Music and our brain', with prof. Erik Scherder20:15 Concertgebouw, Grote Zaal
sat13may20:15Schumann & SchubertMCO Series20:15 MCO Hilversum
thu11may18:30MozartPapageno Accompagnato with Janine Jansen18:30 Concertgebouw, Kleine Zaal
sat22apr16:00Schumann & BrahmsGoYa Quartet for Camerata RCO16:00 Vondel CS
fri14apr20:00'Slide Factory' , Rotterdamwith Jörgen van Rijen and Christian Lindberg20:00 LP2 in Las Palmas
sun9apr11:00Schönberg & Martinu 11:00 Energiehuis
sat8apr20:15Brahms & SchönbergMCO Series20:15 MCO Hilversum
sat25mar16:00Bach & Frank16:00 Vondel CS
fri24mar19:30- 22:00Schumann, Dvorak & BrahmsHonolulu Chamber Music Series19:30 - 22:00 Orvis Auditorium at UH Manoa
sat18mar20:15Hummel & BeethovenMCO Series20:15 MCO Hilversum
sun12mar14:00Hummel & Beethoven14:00 Dorpshuis Landsmeer
sat4mar20:00Berg & Mahler 420:00 Auditorio Principe Felipe
sat18feb20:00Romberg, Dvorak & Chopin20:00 Edesche Concertzaal
sun12feb15:30Schumann, Bruch, Holbrooke & Mozart15:30 Buiksloterkerk
sun12feb15:00Schumann & Brahms15:00 Oude Kerk Spaarndam
tue7feb14:00Webern, Dvorak & Mozart14:00 Concertgebouw, Kleine Zaal
sun5feb11:00Dvorak & Coleridge-Taylor 11:00 Energiehuis
sat4feb15:00Mahler 4The IJ-Salon15:00 Muziekgebouw aan 't IJ
wed25jan20:00Mozart & Schubert20:00 Incheon Culture & Arts Center
sat24dec22:00Klassiek in de Loods 22:00 Zuiveringhal - Westergasterrein
sun18dec16:30Bach, Firsova & Dvorak16:30 Conservatore Giuseppe Verdi
sun11dec15:00Vivaldi, Telemann, Bach & Corelli15:00 Oude Kerk Spaarndam
tue15nov20:15Bernstein, Korngold, Rota & HerrmannClose-up movie music20:15 Concertgebouw, Kleine Zaal
sun6nov15:00Haydn & Mendelssohn15:00 Oude Kerk Spaarndam